Ankieta żywieniowa

Kiedy wypełnić ankietę?
Proszę o wypełnienie ankiety żywieniowej przed spotkaniem organizacyjnym.

Ile czasu zajmuje wypełnianie ankiety?
Około 60 minut, zawiera 37 pytań 

Gdzie znajdę ankietę?
Otrzymasz bezpośredni link do ankiety. Wypełnia się ją online i wysyła do nas za pomocą przycisku “wyślij” na końcu ankiety.

Co zrobić, aby otrzymać link do ankiety?
Proszę, wypełnij poniższy formularz, zapoznaj się z załączonymi dokumentami. Jeśli moja propozycja warunków współpracy Ci odpowiada, otrzymasz link do ankiety na podany poniżej adres e-mail. Bardzo ważne: link otrzymasz tylko i wyłącznie po zaakceptowaniu warunków współpracy. Wiem, że mamy tendencję do nie czytania regulaminów, zaufaj mi jednak ten warto przeczytać – zawiera wiele ważnych informacji. 

Dlaczego muszę wypełnić tą ankietę?
W moim Gabinecie układam plany redukcji wagi na podstawie przedstawionych wyników badań oraz ankiety żywieniowej. Ankieta jest kopalnią informacji na temat Twojego stylu życia, nawyków żywieniowych, preferencji żywieniowej. To dzięki niej przygotuję dla Ciebie plan redukcji wagi idealnie skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wiem, że wymagam od Ciebie sporo pracy jeszcze przed rozpoczęciem procesu redukcji wagi. Proszę zaufaj mi, że czas który poświęcisz teraz, ma bezpośrednie przełożenie na wygląd Twojego planu redukcji wagi oraz Twoje późniejsze efekty. Gabinet “Dietetyka Personalna” to nie typowy gabinet dietetyczny, który być może znasz ze swojego doświadczenia. Pod moją opieką nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale przede wszystkim wykonamy ogromną pracę, aby wdrożyć w Twoje życie nowe, wspierające nawyki żywieniowe, które są niezbędne, aby utrzymać nową sylwetkę. Dlatego potrzebuję dowiedzieć się o Tobie możliwie jak najwięcej – aby określić, co poza jedzeniem uniemożliwia Ci dziś cieszenie się doskonałą figurą. Otrzymasz ode mnie narzędzia, które precyzyjnie rozwiążą Twój problem.

    * Pole wymagane