Cennik

Konsultacje stacjonarne

Program: „Kurs Nowego Odżywiania, czyli małe kroki do dużej zmiany”

Spotkanie organizacyjne

400 zł

Proszę przed spotkaniem wypełnij ankietę żywieniową. Na spotkanie przynieś posiadane wyniki badań. Jeśli okaże się, że potrzebujemy dodatkowych badań do Twojej kompletnej diagnostyki lub wogóle ich nie posiadasz – to na tym spotkaniu otrzymasz ode mnie skierowanie z 20% zniżką do punktu Diagnostyka. Podczas spotkania przedstawię Ci sugerowaną strategię działania, stworzoną dla Ciebie na podstawie danych, które zamieściłaś/ zamieściłeś w ankiecie oraz Twoich wyników badań. Dodatkowo – umówimy się na termin przekazania Twojego indywidualnego programu redukcji wagi.

Jeśli chcesz ominąć to spotkanie i od razu umówić się na spotkanie przekazania programu redukcji wagi – proszę skontaktuj się z moją Asystentką tel. 574 346 108

Co dzieje się podczas spotkania organizacyjnego ? 

 • Analiza wyników badań oraz ankiety żywieniowej
 • Analiza składu ciała za pomocą profesjonalnego sprzętu InBody 
 • Zaprezentowanie i omówienie w szczegółach sugerowanej strategii redukcji wagi, najlepszej dla Ciebie 
 • Jeśli zasugerowana strategia Ci odpowiada, wówczas umówimy się na spotkanie, podczas którego przekażę Ci Twój indywidualny plan redukcji wagi 

Jak się przygotować do spotkania organizacyjnego ?

 • Proszę przed spotkanie wypełnij ankietę żywieniową. 
 • Przynieś posiadane wyniki badań. Jeżeli okaże się, że potrzebujemy dodatkowych badań, do Twojej kompletnej diagnostyki lub w ogóle ich nie posiadasz na tym spotkaniu otrzymasz ode mnie skierowanie z 20% zniżką do punktu Diagnostyka. 
 • Możesz nastawić się na ważenie na analizatorze składu ciała w bieliźnie. Jeśli nie masz ochoty na rozbieranie się – nie ma problemu. 

Czy podczas spotkania organizacyjnego otrzymam już gotową “dietę” i będę mogła/mógł rozpocząć ją od razu ? 

Podczas tego spotkanie nie otrzymasz gotowej “diety” tylko wytyczne, jak się przygotować do rozpoczęcia programu redukcji wagi. 

Dlaczego nie otrzymam “diety” od razu ?

Programy redukcji wagi w moim Gabinecie układane są na podstawie kompletnych wyników badań oraz po przeprowadzeniu pogłębionego wywiadu. Wszystkie programy układane są na indywidualne zamówienie. Nie korzystam z gotowych jadłospisów, ogólnodostępnych programów, które automatycznie generują diety, nie mając na uwadze potrzeb konkretnej osoby. Każdy program układam dla Ciebie osobiście uwzględniając to, jak wygląda Twoja praca zawodowa, obowiązki związane z rodziną i codziennością (np.: jeśli w środę pracujesz do późna wówczas przygotuję dla Ciebie inną propozycję kolacji, niż na wtorek, kiedy wieczór spędzasz z dziećmi na lekcji tenisa), a także Twoje preferencje żywieniowe (np.: jeśli w ankiecie zaznaczysz, że nie lubisz brokułów, na pewno nie będzie ich w Twoim planie). Ponadto plan uwzględnia także Twoje aktualne nawyki żywieniowe i szczegółową strategię na to jak zastąpić je nowymi, bardziej wspierającymi. Spotkanie organizacyjne ma na celu doprecyzowanie zagadnień z ankiety żywieniowej oraz ustalenie, czy plan który dla Ciebie przygotowałam Ci się podoba. 

Jak zapisać się na spotkanie organizacyjne ? 

Proszę zadzwoń pod numer 574-346-108 lub napisz do nas maila biuro@dietetykapersonalna.pl. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

Jak zarezerwować sobie termin spotkania?
Aby zarezerwować sobie ten termin prosimy o wpłatę w wysokości 400 zł na podany poniżej numer konta w przeciągu 24 godzin od daty wyznaczenia terminu. Brak tej wpłaty automatycznie likwiduje rezerwację terminu. Opłata jest bezzwrotna, jeśli nie pojawisz się na spotkaniu, niestety nie będziemy mogli Ci jej zwrócić, dlatego prosimy o przemyślane decyzje. 

Numer konta: 79 1050 1038 1000 0097 3252 2058 należące do Firmy Dietetyka Personalna Monika Czarnota

tytuł: Imię i nazwisko osoby. która rezerwuje termin. 

Indywidualny program redukcji wagi i suplementacji

1000 zł

W tej cenie otrzymujesz:

 1. Analizę aktualnych nawyków żywieniowych oraz wyników badań krwi/ moczu
 2. Indywidualny program redukcji wagi opracowany i przygotowany przez Monikę Czarnotę w oparciu o Twoją ankietę żywieniową oraz Twoje wyniki badań krwi (schemat żywieniowy w którym otrzymujesz szczegółową instrukcję co i kiedy powinieneś jeść)
 3. Jedną konsultację podczas której program redukcji wagi zostanie przekazany.
 4. Materiały, które usprawnią proces redukcji wagi:
 • planer redukcji wagi, gdzie znajdziesz swój program rozpisany krok po kroku w postaci konkretnego planu na 12 miesięcy
 • karty pracy, podczas konsultacji wspierają budowanie nowych nawyków oraz transformację myślenia o jedzeniu oraz „diecie”
 • „przepiśnik” pełen przepisów na każdy etap programu redukcji wagi

WAŻNE! W tej cenie otrzymujesz program rozpisany na cały czas trwania Naszej współpracy. Cena zawiera również wszystkie modyfikacje programu, które będziemy wdrażać podczas Twojego programu redukcji wagi. Innymi słowy – jest to opłata za ułożenie programu dla Ciebie i ponosisz ją tylko raz.

Cena nie zawiera konsultacji monitorujących postępy.

Konsultacja z Moniką Czarnotą

400 – 500 zł

W tej cenie otrzymujesz:

 • analiza składu ciała przeprowadzona za pomocą sprzętu najnowszej generacji InBody wraz z interpretacją (dla 1 lub 2 osób)
 • niezbędne modyfikacje Twojego/ Waszego indywidualnego programu redukcji wagi
 • na każdym spotkaniu przechodzimy przez kolejne etapy programu „Kurs Nowego Odżywiania, czyli małe kroki do dużej zmiany” zdobywając bezcenną wiedzę z zakresu odżywiania i funkcjonowania organizmu lub inny program, który dla Ciebie wybierzemy
 • na każdym spotkaniu budujemy nowe nawyki „szczupłego człowieka”, które na koniec Tworzą Twój unikalny „kodeks szczupłego człowieka”

Indywidualna (45 min)

400 zł

Konsultacja dla Par (55 min)

500 zł

Pakiet promocyjny: "Kurs Nowego Odżywiania, czyli małe kroki do dużej zmiany" + 10 konsultacji

Indywidualny (Program redukcji wagi + 10 konsultacji po 45 min)

4000 zł

Konsultacja dla Par (Program redukcji wagi + 10 konsultacji po 55 min)

5000 zł

Ważne: przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu współpracy, uprzejmie proszę zapoznaj się z Regulaminem Gabinetu „Monika Czarnota Dietetyka Personalna”.