Metamorfozy

Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. To moja misja. Jednym z najpiękniejszych momentów w mojej pracy jest ta chwila kiedy podsumowując Naszą współpracę porównujemy Twoje zdjęcie z pierwszej wizyty z dniem dzisiejszym. To chwila, której towarzyszą radość, łzy wzruszenia i ogromne szczęście. Za te chwile dziękuję moim Klientom. To one nadają mojej pracy niewyobrażalny sens oraz sprawiają, że prawdziwie kocham to co robię. Dziękuję Wam!

WSPÓLNA PRZEMIANA

Zobacz metamorfozy moich Klientów

Zobacz nagrania moich klientów, którzy opowiadają o naszej współpracy

Zobacz spektakularne metamorfozy

Robert

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD GRUDNIA 2021.

“Monika Czarnota to wspaniała pani dietetyk która ma indywidualne podejście dla każdego szukającego pomocy w redukcji wagi i zdrowym stylu życia. Wizyta w gabinecie to nie tylko układanie diety ale przede wszystkim nauka całego stylu życia z dietą która jest bardzo przyjazna nawet dla bardzo zapracowanych goniących za sukcesem ludzi…

- 36 kg
Przed
Po
Przed Po

Marta

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD CZERWCA 2021.

„Plan dietetyczny został dobrany indywidualnie po szczegółowej analizie badań krwi, stylu życia, upodobań co pozwoliło mi zredukować 12 kilogramów. Monika jest osobą szalenie motywująca, z ogromna wiedzą. Wszystkie wątpliwości bardzo szybko wyjaśnia mailowo lub telefonicznie, kontakt jest błyskawiczny co daje komfort, że nigdy nie zostaniemy bez…”

- 12 kg
Przed
Po
Przed Po

Anna i Marek

Wspaniały dowód na to, że Razem można więcej! Szczególnie jeśli chodzi o zmianę swojego wyglądu, stylu życia oraz odżywiania się. Wspaniałe
małżeństwo, które dzielnie wspierało się na drodze o zdrowe i szczupłe ciało. Dziś cieszą się nie tylko nowymi rozmiarami ubrań, ale przede wszystkim lepszej jakości snem,
poprawionymi wynikami badań krwi oraz doskonałym samopoczuciem. Zobacz jak opowiadają o swojej metamorfozie na video.

- 34 kg
Przed
Po
Przed Po

Katarzyna

UTRZYMUJE NOWĄ WAGĘ ORAZ STYL ŻYCIA OD STYCZNIA 2023.

Polecam Panią Monikę, jako fantastycznego specjalistę, osobę o bardzo wysokiej kulturze osobistej, która rozumie, jak ważny i trudny jest proces redukcji wagi i zachowania efektów. Z żadnym dietetykiem nie osiągnęłam takiego sukcesu jak z Panią Moniką, chociaż bywają słabsze dni udaje się je pokonać dzięki wsparciu i zaangażowaniu obu stron. Pani Moniko dziękuję bardzo!

- 22 kg
Przed
Po
Przed Po

Roman

Do programu zgłosiłem się razem z żoną. Byliśmy po serii nieudanych diet. W naszym przypadku trzeba było nas „przeprogramować”, nauczyć jeść, pić. Podczas programu zdobyliśmy ogrom wiedzy, wypracowaliśmy kompletnie nowe nawyki żywieniowe. Brzmi ciekawie? Wszystkie wizyty u p. Moniki są ciekawe! I z każdej wynosimy nową wiedzę i akumulatory naładowane na full. A efekty? Rewelacyjne ! Żona osiągnęła wymarzoną wagę 53kg, a cieszę się sprawnym, o wiele lżejszym ciałem.

- 16 kg
Przed
Po
Przed Po

Dariusz

Po wielu latach i wielu wielu próbach redukcji wagi ciała trafiłem w „internecie” na Panią Monikę. Głównie zaintrygowała mnie informacja, że ma tylko 2% niepowodzeń. Zgłosiłem się, odczekałem swoje i … jest miło, sympatycznie, bez drakońskich wyrzeczeń w nowoczesnych wnętrzach i co najważniejsze skutecznie. Od 14 stycznia 2022 straciłem 24 kg ! Zostało mi już dosłownie kilka kilogramów do osiągnięcia zamierzonej wagi. Podczas spotkań wyczuwa się duże zaangażowanie i indywidualne podejście Pani Moniki do klienta/pacjenta. Reasumując, polecam ten gabinet i sposób wprowadzenia prawidłowego odżywiania.

- 33 kg
Przed
Po
Przed Po

Rafał

UTRZYMUJE NOWĄ WAGĘ ORAZ STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2020.

„W mojej batalii do wymarzonej wagi i formy korzystałem ze wsparcia Pani Moniki. Podczas naszej współpracy zgubiłem 20 kg oraz ponad 20 cm w brzuchu. Dzięki tej współpracy zmieniło się nie tylko moje ciało, ale również mój styl życia – razem z żoną wdrożyliśmy kompletnie nowy styl odżywiania się, uprawiamy mnóstwo sportu, dzięki czemu mamy więcej siły i energii do życia. Chce się żyć!”

- 20 kg
Przed
Po
Przed Po

Aneta

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2022.

“Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta, tak w skrócie mogę określić współpracę z Panią Moniką. W swoim życiu byłam na niejednej diecie i korzystałam z pomocy dietetyka, ale takiego podejścia do odchudzania jakie proponuje swoim podopiecznym Pani Monika się nie spodziewałam. Schudłam 36 kg i trzymam tą wagę od września 2022. Dotychczasowe efekty przechodzą moje najśmielsze oczekiwania. Czuję się bardzo dobrze, poprawiły się moje wyniki, mam dużo więcej energii, a przy tym nie chodzę głodna. To co mnie zaskoczyło, a co bardzo mi się podoba w całym procesie to fakt, że mogę komponować swoje posiłki sama, podczas gdy na wcześniejszej diecie cały jadłospis był przygotowany przez dietetyka. Dzięki temu uczę się jak prawidłowo komponować posiłki, nie myśląc przy tym o liczeniu kalorii, uczę się właściwej relacji z jedzeniem, a przy tym rozwijam swoją kreatywność w kuchni. Każdy etap odchudzania jest dokładnie i rzetelnie omawiany przez Panią Monikę. Ponadto wszystkie „zabiegi” wprowadzane w poszczególnych etapach są dostosowane do potrzeb mojego organizmu. Co więcej Pani Monika jest osobą, która wsłuchuje się w potrzeby każdego ze swoich pacjentów i jest dla nich niesamowitym wsparciem. To właściwa osoba na właściwym miejscu, więc cieszę się, że trafiłam pod jej skrzydła, co za tym idzie polecam ją i jej usługi z całego serca!

- 36 kg
Przed
Po
Przed Po

Mateusz

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2022.

“Dzięki współpracy z Panią Moniką obserwuję znaczną poprawę mojej sylwetki, zdrowia i samopoczucia. Pani Monika stosuje indywidualne podejście do każdego klienta zbiera obszerny wywiad i wyczerpująco odpowiada na pytania. Dieta została dostosowana do mojego harmonogramu dnia, dzięki czemu łatwo było wprowadzić zalecenia..

- 18 kg
Przed
Po
Przed Po

Magdalena

Polecam, to wspaniały gabinet oraz wspaniali dietetycy. Pani Monika to cudowna osoba, zawdzięczam jej wspaniałe samopoczucie i świetny wygląd. Dziękuję!

- 6 kg
Przed
Po
Przed Po

Grażyna

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2020.

“Trafiłam do gabinetu Pani Moniki z polecenia. Szukałam od długiego czasu osoby, która pomogłaby mi opanować brzuch. To tu dowiedziałam się, że całe życie borykam się z ukrytą alergią. Pewnie, żeby nie Pani Monika i jej profesjonalizm, nadal walczyłabym codziennie z ospałością, męczliwością oraz bólami brzucha i głowy. Profesjonalne badania, konsultacje niemieckich lekarzy i pełne wyjaśnień spotkania – to wszystko u Pani Moniki. Polecam całym sercem i zdrowym brzuchem “

- 10 kg
Przed
Po
Przed Po

Piotr

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2020.

“Efekty naszej współpracy przeszły moje wszelkie oczekiwania. Moje zaangażowanie i świadomość potrzeby zdrowej diety, dzięki Pani Monice, wzrosła. O tym, że zdrowie również uległo mocnej poprawie nie wspomnę. Pani Monika jest bardzo zaangażowanym w indywidualną sytuację swojego podopiecznego specjalistą…

- 26 kg
Przed
Po
Przed Po

Grzegorz

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD MAJA 2022.

„Prosta, smaczna i przyjemna dieta, która pozwoliła mi bardzo szybko osiągnąć założoną cyfrę na wadze. Dzięki programowi “Kurs Nowego Odżywiania” lepiej śpię, mam mnóstwo energii do pracy i zabawy z dziećmi, dużo szybciej biegam (jestem biegaczem amatorem). Rewelacja!”

- 12 kg
Przed
Po
Przed Po

Marek

„Dzień, kiedy zdecydowałem się spotkać z Panią Moniką uważam za bardzo szczęśliwy. Pierwsze spotkanie i wszystkie następne są bardzo rzeczowe, sympatyczne, Pani Monika jest osobą pozytywną, dobrym fachowcem, patrzy na człowieka całościowo, pełne zainteresowanie postępem w leczeniu nadwagi, samopoczuciem, potrzebami, itd, itd. Prawdziwy profesjonalista. Efekt jest taki, że przez niecałe cztery miesiące schudłem 35 kg. Polecam każdemu Panią Monikę. Chce się żyć!”

- 35 kg
Przed
Po
Przed Po

Sylwia

„Polecam Panią Monikę z całego serca wszystkim, którzy mają problem ze zbędnymi kilogramami a także z różnymi schorzeniami. Nie spotkałam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Innowacyjne oraz indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwość, wyrozumiałość i zawsze uśmiech na twarzy. Trafiłam do Pani Moniki oczywiście z polecenia i nie żałuję tej decyzji. Udało mi się schudnąć już 12 kilogramów ale idę po więcej:-)…

- 12 kg
Przed
Po
Przed Po

Andrzej

„Pełen profesjonalizm, idealna motywacja, nic co może przekraczać możliwości człowieka. W całej kuracji /zgubienia kilogramów/ było przekonanie mnie przez Panią Monikę do zmiany sposobu, stylu, jakości jedzenia. Tak skonstruowany program dał rewelacyjne rezultaty. Nic na siłę wszystko w wolności. Każda wizyta to kolejny zastrzyk energii do dalszej motywacj i gubienia kilogramów. Bardzo polecam wizytę u Pani Moniki zwłaszcza tym którzy już niejedną „kurację odchudzającą przeszli” i bez rezultatu.”

- 36 kg
Przed
Po
Przed Po

Damian

“Szczerze polecam ! Diety zaproponowane przez Panią Monikę są idealnie dostosowane do preferencji i możliwości człowieka. Cały proces obsługi i kontaktu z klientem zorganizowany jest na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Zdecydowanie polecam!”

- 12 kg
Przed
Po
Przed Po

Piotr

“Zaproponowany program był prosty do wdrożenia, przełożył się na szybkie efekty. Czuję, że to mój nowy styl życia, a nie tymczasowa dieta. Czuję się bardzo dobrze, mam więcej energii i lepiej śpię”.

- 16 kg
Przed
Po
Przed Po

Kinga

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD STYCZNIA 2022. “Nigdy nie należałam do osób bardzo otyłych. Miałam nadwagę około 10 kg, z którą nigdy nie mogłam sobie na dłużej poradzić. Otoczenie reagowało śmiechem, że chce iść do dietetyka. Bo przecież mam lekka nadwagę a stereotypowo do dietetyka chodzą osoby otyłe. Ale 8 marca 2021 postanowiłam pójść na pierwszą wizytę do Pani Moniki…

- 10 kg
Przed
Po
Przed Po

Iwona

Polecam współpracę z Moniką, dzięki której zrealizowałam swoje marzenia. Dzięki niej mam minus 10 kg i 2 rozmiary mniejsze ubrania. Nie było katorżniczej diety, wszystko skrojone na miarę moich oczekiwań, możliwości i wyników badań. Bardzo fajne jest podejście poparte wywiadem i badaniami. Po 10 miesiącach zrobiłam powtórkę badań krwi i nie mogłam uwierzyć, gdy się okazało, że glukoza na czczo spadła ze 100 na 80, nie ma też śladu po insulinoodporności. Moja grelina z leptyną są w równowadze, a stres w pracy zapijam wodą i snem. Jest super, polecam!

- 10 kg
Przed
Po
Przed Po

Andrzej

Szczupła sylwetka, lepsze wyniki badań krwi oraz doskonałe samopoczucie i zwiększenie efektywności w pracy.
To tylko niektóre ze zmian, które zaszły w życiu Pana Andrzeja podczas Naszej współpracy. Mimo bardzo zajętego stylu życia bez
trudno i większego wysiłku udało mu się wdrożyć zalecenia programu do codzienności. Efekty są rewelacyjne!

- 16 kg
Przed
Po
Przed Po

Beata

Z calego serca polecam Pania Monike. Przy zerowej motywacji (albo mniej niz zero), po przebytym efekcie jo-jo i dwojce malych, ciagle chorujacych dzieci i totalnym braku czasu na cokolwiek P. Monika wykrzesala ze mnie wole, chec, by jednak sprobowac. Efekty niesamowite jak dla mnie przy malym wysilku. W porownaniu z tym, jakie kiedys musialam podjac wysilki, by schudnac, tu jest naprawde latwo. Zupelnie inna metoda odchudzania, jestem zachwycona i jestem tez dobrej mysli, ze uda sie utrzymac efekt. Do tego przemila, ciepla, wyrozumiala osoba. Dziekuje, dziekuje.

P.S. ogromne udogodnienie, ze w sytuacji, gdy nie mialam co zrobic z dziecmi, moglam je zabierac ze soba do gabinetu a tam Pani Monika zawsze znalazla im jakies zajecie, zabawki :):):)

- 16 kg
Przed
Po
Przed Po