RAZEM OSIĄGNIEMY TWOJE CELE

Poznaj mnie bliżej

Witam Serdecznie, nazywam się Monika Czarnota.

Tytuł magistra zdobyłam na uniwersytecie Prifysgol Cymru University of Wales. Jestem dietetykiem klinicznym.

Moją praktykę opieram na przekonaniu, że to, w jaki sposób się odżywiasz ma ogromny wpływ na jakość Twojego życia – począwszy od snu, poprzez zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Moim celem jest doprowadzić Cię do takiego momentu, w którym przestaniesz być na „diecie”, a zamiast tego nauczysz się czerpać korzyści płynące ze stylu odżywiania się. Pokażę Ci, że jedzenie może być źródłem radości i satysfakcji, jednocześnie nie będąc źródłem dodatkowych kilogramów.

Moją misją jest wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. Jestem autorką skutecznego, nagradzanego programu redukcji wagi „Kurs Nowego Odżywiania, czyli małe kroki do dużej zmiany” Organizuję warsztaty wspierające Was w drodze do wymarzonej sylwetki oraz zdrowego ciała, slow campy, na których “uczymy się jeść na nowo”. Dodatkowo tworzę materiały online, które są kopalnią wiedzy na temat wspierających nawyków żywieniowych oraz prostych sposobów na to, jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Prowadzę także profil na Instagramie, gdzie możesz na bieżąco czerpać wiedzę oraz inspirację.

Poznaj mnie bliżej
Ikona

Zacznij

Umów się na spotkanie

Kontakt
Ikona

SZYBKA ZMIANA?

Kup kurs online

Sklep
Ikona

ZAINSPIRUJ SIĘ!

Zobacz metamorfozy

Metamorfozy
Ikona

Bestseller!

Tym razem schudniesz!

Kurs online
Balans w życiu

Dbam o balans w życiu

Prywatnie jestem żoną Grzegorza oraz mamą dla dwójki wspaniałych maluchów. Każdą wolną chwilę spędzamy zwiedzając świat, poznając nowe kultury oraz egzotyczne smaki.

Lubię brać z życia garściami, coraz częściej jednak znajduję szczęście w małych chwilach oraz rytuałach, które wypełniają mój dzień – jak spacer z Rodziną, wspólne gotowanie, czy zapach świeżo upieczonego chleba, który wypełnia Nasz Dom.

Troszczę się o swoje ciało urozmaiconym jedzeniem, wysokiej jakości snem, oraz codziennymi treningami. Głęboko wierzę w to, że do pełni szczęścia potrzebuje zachowania balansu dlatego dbam o zachowanie równowagi na różnych obszarach mojego życia.

Pozwól proszę, że będę towarzyszyć Ci w drodze do życia pełnego satysfakcji, dobrego samopoczucia. Zaufaj mi- to jak wygląda Twoje ciało, jest wynikową tego co jesz, ale również tego jak się czujesz.

Wciąż wracasz do starej wagi?

86% osób, które się odchudza rzuca swoją “dietę” po około 2 miesiącach wracając w szybkim tempie do poprzedniej wagi. Chcesz dowiedzieć, się dlaczego moi klienci należą do 14% osób, które osiągają swój cel? Ponieważ dokładnie wiedzą co ich czeka i jak reagować w kryzysie. Pozwól proszę, że pokażę Ci jak wygląda proces redukcji wagi, wskażę Ci newralgiczne punkty. Przejdziemy razem przez najtrudniejsze momenty i wspólnie osiągniemy Twój cel. Razem osiągniemy Twój cel!

Pokonaj swój set point!

50% osób, które osiągają wymarzoną wagę wraca do dawnych kilogramów w przeciągu 5 lat. Dlaczego wśród moich klientów to się praktycznie nie zdarza? Ponieważ podczas programu redukcji wagi przykładamy ogromną uwagę do wypracowania wartościowych nawyków żywieniowych, które pozwolą Ci utrzymać nową wagę na lata i nie martwić się powracającymi kilogramami. Koncentrujemy się na działaniach stabilizujących set point (zakodowana w mózgu masa ciała)

Zobacz metamorfozy moich klientów