ZACZNIJ CHUDNĄĆ JUŻ DZIŚ

O programie

Cześć! Miło mi, że tu jesteś, ponieważ to oznacza, że szukasz rozwiązania dla swoich problemów. Dobrze się składa, stworzyłam doskonałe narzędzie, które może Ci pomóc!

Lata pracy w zawodzie nauczyły mnie jednego – bycie na diecie to ciągły stres, trudności z utrzymaniem postanowień, a do tego powracający efekt jojo. Dlatego w pewnym momencie zadałam sobie jedno, proste pytanie: skoro, coś nie działa, to czy warto się tego trzymać? Oczywiście, że nie!

Nadszedł czas, aby odrzucić podejście tymczasowe, oparte o dietę. Koniec z gotowymi jadłospisami, które działają tylko na krótką metę, magicznymi suplementami, które rzekomo mają troszczyć się o Twoją piękną sylwetkę. Ta myśl towarzyszyła mi w trakcie opracowywania innowacyjnej, autorskiej metody, która pozwoli Ci nie tylko schudnąć, ale przede wszystkim utrzymać nową wagę na długie lata.

SPRAWDŹ EFEKTY

Zadowolonych klientów

Sprawdź
- 26 kg

Średnia ilość kilogramów, którą chudną mężczyźni decydujący się na redukcję wagi z Gabinetem Dietetyka Personalna:

- 18 kg

Średnia ilość kilogramów, którą chudną kobiety decydujące się na redukcję wagi z Gabinetem Dietetyka Personalna:

Opracowanie “Kursu Nowego Odżywiania” poprzedziła wnikliwa analiza zmagań z procesem redukcji wagi 100 Kobiet oraz 100 Mężczyzn, klientów mojego gabinetu. Zaobserwowałam pewne prawidłowości w sposobie odchudzania się u Kobiet, jak i u Mężczyzn. Nałożyłam je na na oś czasu i tak oto otrzymałam niesamowity obraz tego jak psychicznie radzimy sobie ze zmianą stylu życia i redukcją zbędnych kilogramów.

Mając doskonale zobrazowaną drogę jaką przechodzi człowiek, który pragnie schudnąć (przypomina ona sinusoidę) oraz wiedzę na temat trudności, które na tej drodze się pojawiają, pozostało mi już tylko stworzyć narzędzia, które pomogą rozwiązać te problemy.

I tak oto powstał “Kurs Nowego Odżywiania – czyli małe kroki do dużej zmiany”.

Przemyślany, autorski program redukcji wagi, który uwzględnia Twój styl życia, rodzinne i zawodowe obowiązki, a także słabości, gorsze dni oraz fakt, że podczas urodzin przyjaciółki masz ochotę zjeść kawałek ciasta. Stworzyłam ten program, ponieważ chcę obalić mit, że zdrowe i szczupłe ciało to przywilej dla wybranych osób o niezwykle silnej woli. Pragnę pokazać Ci, że niekiedy małe zmiany mogą przełożyć się na rewelacyjny efekt. Wystarczy wiedzieć jakie konkretnie zmiany wdrożyć.

0%

95% Klientów mojego Gabinetu przechodzi przez cały program kursu i z sukcesem osiąga wymarzoną masę ciała.

Plan, który dla Ciebie przygotowałam to precyzyjnie przygotowany proces, który pozwoli Ci osiągnąć nawet najbardziej śmiałe cele. Otrzymasz ode mnie doskonałą strategię oraz sprawdzone, niezawodne narzędzia. Przez cały proces będę Cię wspierać i “prowadzić za rękę”. Moja rola to bycie Twoim przewodnikiem, który dostarcza efektywne narzędzia i wyjaśnia jak ich używać. Twoim zadaniem będzie używać ich konsekwentnie i cierpliwie we właściwy sposób. Razem na pewno zrealizujemy Twój cel.

CHCESZ PRZEKONAĆ SIĘ JAKIE EFEKTY DAJE STOSOWANIE PROGRAMU?

Koniecznie zobacz efekty moich zadowolonych klientów

Zobacz metamorfozy

POSŁUCHAJ, CO O PROGRAMIE MÓWIĄ UCZESTNICY, KTÓRZY

Zrealizowali go z sukcesem