Opinie

Robert

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD GRUDNIA 2021.“Monika Czarnota to wspaniała pani dietetyk która ma indywidualne podejście dla każdego szukającego pomocy w redukcji wagi i zdrowym stylu życia. Wizyta w gabinecie to nie tylko układanie diety ale przede wszystkim nauka całego stylu życia z dietą która jest bardzo przyjazna nawet dla bardzo zapracowanych goniących za sukcesem ludzi...

Marta

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD CZERWCA 2021."Plan dietetyczny został dobrany indywidualnie po szczegółowej analizie badań krwi, stylu życia, upodobań co pozwoliło mi zredukować 12 kilogramów. Monika jest osobą szalenie motywująca, z ogromna wiedzą. Wszystkie wątpliwości bardzo szybko wyjaśnia mailowo lub telefonicznie, kontakt jest błyskawiczny co daje komfort, że nigdy nie zostaniemy bez..."

Katarzyna

Polecam Panią Monikę, jako fantastycznego specjalistę, osobę o bardzo wysokiej kulturze osobistej, która rozumie, jak ważny i trudny jest proces redukcji wagi i zachowania efektów. Z żadnym dietetykiem nie osiągnęłam takiego sukcesu jak z Panią Moniką, chociaż bywają słabsze dni udaje się je pokonać dzięki wsparciu i zaangażowaniu obu stron. Pani Moniko dziękuję bardzo!

Roman

Do programu zgłosiłem się razem z żoną. Byliśmy po serii nieudanych diet. W naszym przypadku trzeba było nas "przeprogramować", nauczyć jeść, pić. Podczas programu zdobyliśmy ogrom wiedzy, wypracowaliśmy kompletnie nowe nawyki żywieniowe. Brzmi ciekawie? Wszystkie wizyty u p. Moniki są ciekawe! I z każdej wynosimy nową wiedzę i akumulatory naładowane na full. A efekty? Rewelacyjne ! Żona osiągnęła wymarzoną wagę 53kg, a cieszę się sprawnym, o wiele lżejszym ciałem.

Dariusz

Po wielu latach i wielu wielu próbach redukcji wagi ciała trafiłem w "internecie" na Panią Monikę. Głównie zaintrygowała mnie informacja, że ma tylko 2% niepowodzeń. Zgłosiłem się, odczekałem swoje i ... jest miło, sympatycznie, bez drakońskich wyrzeczeń w nowoczesnych wnętrzach i co najważniejsze skutecznie. Od 14 stycznia 2022 straciłem 24 kg ! Zostało mi już dosłownie kilka kilogramów do osiągnięcia zamierzonej wagi. Podczas spotkań wyczuwa się duże zaangażowanie i indywidualne podejście Pani Moniki do klienta/pacjenta. Reasumując, polecam ten gabinet i sposób wprowadzenia prawidłowego odżywiania.

Rafał

UTRZYMUJE NOWĄ WAGĘ ORAZ STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2020."W mojej batalii do wymarzonej wagi i formy korzystałem ze wsparcia Pani Moniki. Podczas naszej współpracy zgubiłem 20 kg oraz ponad 20 cm w brzuchu. Dzięki tej współpracy zmieniło się nie tylko moje ciało, ale również mój styl życia - razem z żoną wdrożyliśmy kompletnie nowy styl odżywiania się, uprawiamy mnóstwo sportu, dzięki czemu mamy więcej siły i energii do życia. Chce się żyć!"

Aneta

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2022.“Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta, tak w skrócie mogę określić współpracę z Panią Moniką. W swoim życiu byłam na niejednej diecie i korzystałam z pomocy dietetyka, ale takiego podejścia do odchudzania jakie proponuje swoim podopiecznym Pani Monika się nie spodziewałam. Jestem w trakcie swojej drogi o lepsze "JA", ale...

Mateusz

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2022.“Dzięki współpracy z Panią Moniką obserwuję znaczną poprawę mojej sylwetki, zdrowia i samopoczucia. Pani Monika stosuje indywidualne podejście do każdego klienta zbiera obszerny wywiad i wyczerpująco odpowiada na pytania. Dieta została dostosowana do mojego harmonogramu dnia, dzięki czemu łatwo było wprowadzić zalecenia..

Magdalena

Polecam, to wspaniały gabinet oraz wspaniali dietetycy. Pani Monika to cudowna osoba, zawdzięczam jej wspaniałe samopoczucie i świetny wygląd. Dziękuję!

Grażyna

UTRZYMUJE WAGĘ ORAZ NOWY STYL ŻYCIA OD WRZEŚNIA 2020.“Trafiłam do gabinetu Pani Moniki z polecenia. Szukałam od długiego czasu osoby, która pomogłaby mi opanować brzuch. To tu dowiedziałam się, że całe życie borykam się z ukrytą alergią. Pewnie, żeby nie Pani Monika i jej profesjonalizm, nadal walczyłabym codziennie z ospałością, męczliwością oraz bólami brzucha i głowy. Profesjonalne badania, konsultacje niemieckich lekarzy i pełne wyjaśnień spotkania - to wszystko u Pani Moniki. Polecam całym sercem i zdrowym brzuchem “